KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994365
nr 1299 4365
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, 1977. Signerad, numrerad 2. /10, Haskel 138, oramat löst blad, 10x11,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:17:55
31/12 16:56:22
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander